Художники

Братанюк Василь Іванович народився у м. Старокостянтинові в 1964 році. 1975-1980 - навчався у дитячій художній школі міста, у художника М.І.Панасюка. 1980-1984 - навчався у художньому училищі ім.М.Б. Грекова у м. Одесі, на образотворчому відділені у викладачів С.С.Коваленко, Г.Н.Павлюка, М.І. Голюшева та Д.Д.Єгорова. 1986-1988 - отримав практичні уроки живопису в майстернях К.М.Ломикіна, М.М. Божія у м. Одесі, М.А. Ряснянського у в м. Миколаєві та Т.Н. Яблонської у м. Києві. Працював у жанрах пейзажу, портрета та історичної картини. Приймав участь у виставках у м. Одесі, на яких були представники Міністерства культури України. 1988-1989 - переїхав до Санкт-Петербургу, де в якості слухача відвідував заняття у майстернях Б.С. Угарова та В.І. Рейхета Інституту живопису, скульптури та архітектури ім. І.Рєпіна. 1990 - поступив на факультет живопису інституту ім. І.Є. Рєпіна. 1993 - розпочав заняття в майстерні станкового живопису інституту ім. І.Є. Рєпіна під керівництвом академіків Ю.М. Непрімцева та О.А. Єремєєва, працював над ескізами тематичних картин, присвячених долі А.С.Пушкіна та народним обрядам. 1995-1996 - визначив напрямок художньої діяльності, надавши перевагу балетній тематиці. Розпочав систематичну роботу над створенням натурних ескізів в Академії Російського Балету ім. О.Я Ваганової та в балетних театрах Петербургу. 1997 - закінчив інститут ім.. І.Є. Репіна Російської Академії мистецтв. Дипломна робота – серія картин, присвячена балету («В репетиційній залі», «Юна танцівниця», «За кулісами»). З 1998 року по даний час художник живе та працює у Петербурзі, експонент Вітчизняних та зарубіжних виставок, учасник міжнародних аукціонів. Висвітлює тему балету, як свою основну у своїй творчості.

Хацаюк Павло Володимирович народився 7 лютого 1959 року. Навчався на художньо-графічному факультеті в Одеському педагогічному інституті ім.К.Д.Ушинського. Директор дитячої художньої школи. Його учні переможці всеукраїнських та обласних конкурсів.

 

 

 

Стецька Ганна Микитівна - народилась 29 січня 1949 року в с.Великий Чернятин. Навчалась в Ужгородському училищі декоративно-прикладного мистецтва. З 1972 року проживає в м.Старокостянтинові і працює в дитячій художній школі викладачем. ЇЇ учні займають призові місця на Міжнародних та Всеукраїнських та обласних конкурсах. Спеціалізується на живописі та декоративному розписі.

 

 

 

Мельничук Галина Аанатоліївна народилась 19 вересня 1966 року в селі Волиця Керекешина Старокостянтинівського району. Після навчання в Одеському художньому училищі ім.М.Б.Грекова вступила на художньо-графічний факультет до Одеського педінституту ім.К.Д.Ушинського. На сьогоднішній день працює викладачем в дитячій художній школі. ЇЇ учні переможці багатьох всеукраїнських та обласних конкурсів.

 

 

 

Кошуба Віктор Тихонович - місцевий художник народився 26 травня 1950 року в м.Старокостянтинові. Навчався в Одеському педагогічному інституті, факультет художня графіка. З 1979 року працює викладачем дитячої художньої школи. Його учні переможці та всеукраїнських конкурсів.

 

 

 

Куба Віктор Васильович народився 2 березня 1969 року. Навчався на графічному факультеті в Одеському педагогічному університеті. Працює викладачем в дитячій художній школі.

 


Петрук Наталія Василівна - місцева художниця народилась 4 липня 1972 року в м.Старокостянтинові. Навчалась на художньому факультеті в Івано-Франківському університеті ім.В.Стефаника. Працює викладачем дитячої художньої школи. ЇЇ учні переможці всейукраїнських конкурсів.

 

 

 

Микола Віталійович Хіцінський - місцевий художник. Народився 12 листопада 1959 року в м.Старокостянтинові. Закінчив Одеське державне художнє училище ім.Грекова де навчався у майстерні С.Коваленко-Шведової та С.Лукіна. Його творчість багатогранна та особлива.  Роботи його передають любов до рідної землі.

 

 

Маєвський Станіслав Едуардович - місцевий художник, член спілки польських художників в Україні.

 

 

Гороховський Віктор Степанович народився в м.Старокостянтинові 20 січня 1961 року. Навчався у Львівському художньому училищі декоративно-прикладного мистецтва ім.Івана Труша, де отримав спеціальність художник-оформлювач. З 1999 року вільний художник.

 

 

 

Оліщук Оксана Іванівна - іконописець, спеціалізується на декоративному розписі.