Культурно-мистецькі заходи

В останні тижні 2020 року в Старокостянтинові четвертий раз відбувся конкурс краси та естетики «Міс Старокостянтинів 2020».

Організаторами цьогорічного конкурсу були управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради (начальник Муляр В.І.) та агенство шоу-програм "Beauty Star" (керівник Макар Б.П.).

Інформаційна підтримка конкурсу забезпечувалась: інформаційно-аналітичним тижневиком «Наше місто» та медіакомпанією «Starkon.City», інформаційним порталом "Унас.news" та Інтернет-спільнотою «Типовий Старокостянтинів».

В зв’язку  зі складною епідеміологічною ситуацією в Україні конкурсну програму, яка мала відбутися 7 березня було скасовано. Ситуація з можливістю проведення повноцінного традиційного конкурсу до даного часу не можлива, тому організаторами було прийнято рішення програму провести у 2 етапи:  перший - провести онлайн оцінювання членами журі конкурсанток по фото; і другий - проведення церемонії нагородження в урочистому залі з дотриманням протиепідеміологічних вимог. І саме нещодавно в залі бару-ресторану «Фонтан» відбулася церемонія нагородження. За титул «Міс Старокостянтинів 2020» змагалися 7 дівчат, які пройшли попередній відбір та відповідну підготовку.  Кожна конкурсантка у розкішній вечірній сукні окремо заходила в зал і була нагороджена в тій чи іншій номінаціях – блискучими коронами, титульними стрічками та відповідними дипломами. Отож, «Міс Шарм 2020» стала Анастасія Шморик, «Міс Чарівність 2020» - Діана Костишена, «Міс Стиль 2020» - Сніжана Поліщук, «Міс Елегантність 2020» - Софія Васіна. Софія з поважних причина на церемонії нагородження не була присутня.

«І віце-міс Старокостянтинів 2020» стала Вікторія Суліма, «ІІ віце-міс Старокостянтинів 2020» стала Олеся Тіщенко.

Переможницею конкурсу краси та естетики «Міс Старокостянтинів 2020» стала Карина Іванова. Вона навчається у Старокостянтинівському ліцеї імені М.С.Рудяка. Саме їй більшість членів журі віддали найбільші бали при оцінюванні.

Дівчата отримали від спонсорів подарункового фонду: подарунки від супермаркету канцтоварів Офіс Центр; косметичні подарунки від лідера компанії UNICE multibrand Західного регіону - Тетяни Черкунової;  від представника бренду компанії Oriflame - Україна, члена команди СтарОрі міста Старокостянтинова, Олени Паламарчук, подарунки від косметичної компанії Oriflame; подарункові сертифікати: на безкоштовні заняття у фітнес клубі "RedFox" та на безкоштовну процедуру нейл дизайну від Дарії Декалюк. Від організаторів конкурсу кожна учасниця церемонії нагородження отримала грошову винагороду по 500 грн. Красиві букети квітів подарував дівчатам Андрій Поважнюк, керівник Садового центру Sun Flora.

В складі журі онлайн працювали: Оксана Радушинська, журналістка, письменниця, волонтерка, кавалер ордена княгині Ольги; Краснюк Світлана, директор Fashion Studio Aphrodite; Дарія Декалюк, модель; Анастасія Шульц, «Міс Старокостянтинів 2019»;

Анастасія Чебакова, фіналістка конкурсу краси «Студ Міс Чернігів 2020», учасниця «Міс Старокостянтинів 2019»; Катерина Брандебура, керівник і тренер танцювального колективу «Феномен»; Олександр Шевчук, керівник спортивно-танцювального клубу «Данс-Ліцей»; Вадим Маєвський, співак, музикант, майбутній актор; Анатолій Бєлєванцев, заслужений діяч мистецтв України, голова журі.

Організатори конкурсу щиро дякують за підтримку у проведенні заходу: працівникам управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету міської ради та начальнику В.І.Муляру; працівникам міського будинку культури та директору І.В. Феделеш; О.М. Співаку, депутату Хмельницької обласної ради та Д.А.Данковичу, директору  ТОВ «Старокостянтинівцукор»; членам журі; спонсорам подарункового фонду: супермаркету Офіс Центр, Т.Черкуновій, компанії «Oriflame», клубу "RedFox", Д.Декалюк, А.Поважнюку; дівчатам-тренерам В.Смєшко та Я.Мисливій; А.Кушковому та В.Остапчуку; А.Поважнюку; ресторану «Фонтан»; магазину «Букет шоп»; юнакам-помічникам: А.Васильчуку та Д.Голюку та всім прихильникам конкурсу. (Допис Б.Макара).