Структурні підрозділи

Оценка пользователей: / 11
ПлохоОтлично 

Старокостянтинівська дитяча музична школа, якій, рішенням 20 сесії міської ради від 31 жовтня 2007 року № 8, було присвоєно ім'я Миколи Кондратюка.
В школі працює 35 викладачів і на різних відділах навчається 300 учнів.
Більше як 250 випускників школи працюють викладачами музичних шкіл, у професійних музичних колективах. Частина з них – викладачі Старокостянтинівської ДМШ. Серед випускників – народний артист України Микола Гнатюк, композитор Сергій Хоміцький, солістка – органістка Хмельницької філармонії, заслужена артистка України Наталія Молдован, заслужений працівник культури Генріх Сидоренко, колишній керівник аматорського колективу «Дзвіночок», заслужений працівник культури Володимир Ножка, лауреат конкурсів солістів-баяністів Олександр Хрустевич. Багато років очолював колектив школи Заслужений працівник культури України – Горбачов Микола Васильович.

Директором школи є Середюк Петро Володимирович.

 

Старокостянтинівська дитяча художня школа є державним учбово-виховним закладом, що створений рішенням виконавчого комітету Хмельницької обласної ради депутатів трудящих від 17 серпня 1972 року . Школа підпорядкована безпосередньо відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.
Головним завданням школи є створення максимально-сприятливих умов для всебічного розвитку особи. У художній школі закладається фундамент підготовки до занять художньою творчістю найбільш обдарованих до вибору професій в галузі культури та мистецтва.
Для втілення свого головного завдання школа забезпечує :
- навчання дітей та юнацтва різним видам мистецтв;
- задоволення духовних та естетичних потреб громадян ;
- створення необхідних умов для розвитку народної творчості.
Дитяча художня школа самостійна в організації навчально-виховного процесу, діє з урахуванням місцевих соціально-економічних національних та регіональних особливостей.
В школі працює 8 викладачів, 5 з них - вихованці школи в минулому. Учні школи щорічно перемагають у різноманітних конкурсах, виставах, олімпіадах …

Директором школи є Хацаюк Павло Володимирович.

 

Міський будинок культури створений рішенням 7 сесії міської ради № 23 від 30 січня 2003р.
При будинку культури працюють вісім творчих колективів:

народний аматорський хор «Доброслав», керівник Геннадій Зелінський,

вокальний ансамбль «Козаки», керівник Олександр Муляр,

молодіжний гурт "GARGONA" керівник Андрій Вальков,

вокальний квартет викладачів дитячої музичної школи "Черемшина", керівник Олена Свиридовська,

гурток художньої гімнастики "Грація", керівник Лариса Плахотнюк,

гурток художнього читання, керівник Олена Чернега,

танцювальний колектив «Арабеск», керівник Оксана Буєва,

вокальний ансамбль "Глорія", керівник Наталія Янович,

вокальна група "Подоляночка", керівник Ірина Феделеш.

Колективи працюють над створенням художнього репертуару, підвищенням рівня виконання музичних творів та художньої майстерності, приймають активну участь у всіх культурно-мистецьких заходах міста. 
Будинком культури організовуються та проводяться культурно-мистецькі заходи: фестивалі, конкурси, урочистості та святкові коцерти з нагоди державних свят, масові гуляння до відзначення народних та календарних свят, виставки декоративно-прикладного мистецтва та інші заходи місцевого значення.

Директор будинку культури є Феделеш Ірина Василівна.

 

Міська централізована бібліотечна система є інформаційною ланкою, яка поєднує користувачів та управлінські структури, робить діяльність органів влади прозорою.
На базі міських бібліотек працює три клуби за інтересами.
Організовує та координує роботу міських бібліотек – директор Литвиненко Людмила Іванівна.

 

Муніципальний духовий оркестр м. Старокостянтинова створений у 1989 році розпорядженням представника Президента України у Старокостянтинівському районі Швалюка Д. Г. Диригент оркестру Муляр Василь Ігорович. Керівник оркестру Галайчук Юрій Олексійович
До складу оркестру входять артисти, які мають відповідну освіту та рівень виконавської майстерності.

 

Історико-культурний центр-музей «Старий Костянтинів» створений на базі музею історії міста  рішенням 30 сесії міської ради від 05.04.2013р.

Основні завдання центру-музею:

- здійснення заходів з охорони та збереження об'єктів культурної спадщини, пов’язаних з ними територій та рухомих предметів, творів монументального, образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва;

- проведення науково-дослідної, науково-методичної, музейної, виставкової, екскурсійної, інформаційної та культурно-освітньої роботи з метою популяризації культурної спадщини та духовного збагачення громадян;

- розроблення науково-обґрунтованих пропозицій щодо режиму збереження та порядку використання об’єктів культурної спадщини, які перебувають на його балансі, забезпечує їх утримання, захист, збереження та належне використання.

Координує роботу музею директор Горда Іван Захарович.