Музеї

Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 

Історико-культурний центр-музей «Старий Костянтинів» створено на базі музею історії міста  рішенням 30 сесії міської ради від 05.04.2013р.

 Музей знаходиться в приміщенні пам’ятки архітектури національного значення «Замок князів Острозьких» (XVIст.) по вулиці Замкова 1/1.

Музей працює щоденно. В зимовий період з 08.00год.- 17.00., в літній період з 08.00. год. -20.00. обідня перерва 12.00-13.00

В центрі-музеї «Старий Костянтинів» створено оглядові зали, в яких представлені різноманітні експозиції: (церковна, етнографічна,  предмети домашнього ужитку, кераміка, вироби з заліза, військова атрибутика та ін..).

Середня зала замку князів Острозьких використовується для проведення різноманітних виставок та презентацій, які проводяться  з метою популяризації міста Старокостянтинів – як туристичного центру.

Старокостянтинівській районний історико-краєзнавчий музей - вул. Грушевського, 15 м .Старокостянтинів, : Працює: вівторок-субота з 8 до 17 години Вихідні: неділя, понеділок
Старокостянтинівській музей охоплює основні напрямки роботи – від комплектації, збереження основного фонду до освітньої, наукової, пам’ятко - охоронної роботи. Районний музей – це сховище місцевих національних реліквій, він нараховує більше 13 тисяч предметів. Основні тематичні експозиції музею: «Доба первісного ладу», «Трипілля», «Київська Русь, Болохівське князівство», «Доба ХУІ ст. – заснування міста, родовід Острозьких», «Народознавство, промисловість, торгівля, релігія в краї ХУІІІ-ХІХ ст.», «Перша Світова війна, події Жовтневого перевороту, Громадянська війна», «20-30 рр. – колективізація, голодомор, репресії в краї», «Велика Вітчизняна війна», «Відбудовчий період», «Сьогодення: відомі люди, промисловість, освіта, культура в краї тощо» інші. 

Музей історії міста (музей воїнів - афганців), вул.. Миру 1/79, кімната 15, тел. 3-22-91, працює: з 10.00.до.16.00. перерва на обід з 12.00.до 14.00. налічує 63 стенди, на яких розміщено фотографії учасників бойових дій в Афганістані, книги про м. Старокостянтинів і Афганістан, передано на збереження ордена та медалі учасників бойових дій, які загинули в республіці Афганістан.

Історичний музей, вул. Чкалова, 4 ЗОШ №6, 3-25-45, широкого історичного профілю

Військово-історичний музей, вул. Прокопюка,6, ЗОШ № 7, військово-історичного профілю