Головна

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРНОЇ ПОЛІТИКИ І РЕСУРСІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Оценка пользователей: / 52
ПлохоОтлично 

Відділ культури виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради був створений 2 січня 2002 року. Перейменований рішенням міської ради від 11 липня 2018 року №27/29/VІІ в управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради. 

   

    НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРНОЇ

     ПОЛІТИКИ І РЕСУРСІВ  ВИКОНАВЧОГО

     КОМІТЕТУ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОЇ

     МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

 

   АФАНАСЬЄВ

   Олександр Вікторович

 

_________________________________________________________________________________________

 

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ

КУЛЬТУРНОЇ ПОЛІТИКИ І РЕСУРСІВ ВИКОНАВЧОГО

КОМІТЕТУ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ  

МУЛЯР

Василь Ігорович 

 

 

 

 

ГОТУЄМОСЬ ДО НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Ви думаєте, що новорічні та різдвяні свята ще далеко? Це тільки здається! Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету міської ради уже працює над підготовкою циклу зимових заходів, аби жителі Старокостянтинівської громади змогли повною мірою відчути магію свят у рідному місті та селах нашої громади.

Отож, програма обіцяє бути дуже насиченою: відкриття новорічної ялинки, дитячі майстер-класи, найрізноманітніші квести у замку князів Острозьких, фотозона для незабутніх фото, веселі конкурси, масштабні фестивалі, музичні концерти та багато-багато інших розваг, яких раніше не було у нашому місті.

Проте, про найголовнішу подію зими 21/22 років ми розповімо згодом. Вам точно сподобається – ТАКОГО у нас ще ніколи не було! Ця зима принесе багато цікавих несподіванок. Будьте чемними - без подарунка не залишитесь!

(допис Тетяни Мартиненко)